logo6  
phone +48 792 498 949
 • domek

  domek

 • fotowoltaika_dom

  fotowoltaika_dom

 • lab

  lab

 • fotowoltaika_firmy

  fotowoltaika_firmy

USŁUGI
 
 
Energia w Kogeneracji EWK S.A. to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych, ekonomicznych systemów ogrzewania. Dodatkowo, od wielu lat , z sukcesami zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn dla przemysłu. Jesteśmy także wiodącym liderem na rynku pieców akumulacyjnych w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych , produkcji i sprzedaży. Wiele naszych autorskich rozwiązań w piecach akumulacyjnych

EWK umożliwia klientom uzyskanie dodatkowych korzyści i oszczędności w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami grzewczymi konkurencyjnych firm.
W zakresie systemów ogrzewania oferujemy kompleksowe doradztwo projektowe i pomoc w doborze urządzeń .Dodatkowo oferujemy profesjonalny montaż i pełną obsługę serwisową oraz wsparcie poza serwisowe. Na rynku systemów ogrzewania współpracujemy z liderem produkcji pomp ciepła - firmą Tecalor. Firma ta jest jednym z wiodących liderów na rynku europejskim.

W zakresie systemów fotowoltaicznych oferujemy przygotowanie projektu i kompleksowe wykonanie instalacji. Zajmujemy się zarówno małymi instalacjami dla klientów indywidualnych jak i projektowaniem i wykonawstwem dużych projektów elektrowni fotowoltaicznych. W dziedzinie fotowoltaiki nawiązaliśmy współpracę z czołowymi producentami na rynku europejskim. Jesteśmy uczestnikami projektu Dolina Czystej Energii, który ma na celu propagowanie odnawialnych źródeł energii.

Dla klientów przemysłowych oferujemy pełne i funkcjonalne systemy ogrzewania hal i obiektów przemysłowych. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, doświadczoną w projektowaniu i budowie maszyn oraz urządzeń dla przemysłu , na przykład takich jak: przenośniki, mieszarki, wielkogabarytowe kotłownie.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując kompleksową pomoc już na samym początku współpracy. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie przy uzyskiwaniu dofinansowań związanych z inwestycją i realizacją projektu na każdym jego etapie a także po zakończeniu inwestycji.

Szybki kontakt

Energia EWK
Biuro/Magazyn

ul. Lipowa 19A
44-207 Rybnik
 
Tel kom.: 516 730 282

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane